Edirne Vaillant Servisi

Edirne Vaillant Servisi

0850 840 32 93

0850 840 32 93 https://edirneklimaservisi.com adı altında siz değerli kullanıcılarımıza özel Vaillant kombi servis hizmeti sunmaktadır. Edirne’nin Tüm İlçelerine  gezici mobil servis ekipleri ile en kısa sürede servis hizmeti sunmayı prensip edindik. Kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında kombi bakımı yaptırmanızı öneririz. Özellikle kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor ise felaket demektir.  Uzun yıllar boyunca çalışan Vaillant kombi ve petekler zamanla suyun sirkülasyon yapmasına engel olmaktadır. Edirne Vaillant servisi, olarak özellikle bakım yapılmamış cihazlarda sıkça karşılaşılan bir problemdir. Edirne Vaillant kombi çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa, kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa,kombi sık sık devreye girip çıkıyorsa, kombi de sorun var demektir. Ya da radyatörlerin iç kısımları zamanla kireçlenmiş veya çamur tabakası dolmuş olabilir. Bu olay sizin doğal gaz faturanızın iki katı olması için yeterli bir sebeptir.

 

 

olarak hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktayız.

Ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır. Edirne Vaillant klima servisi, ve  bakımınızı zamanında ve uzman ekiplere yaptırırsanız mağdur duruma kalmazsınız. Vaillant kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Vaillant  kombi servisi, kombi arızaları için çalışıyor petekleri ısıtamıyorsa, ev hala soğuksa,Vaillant kombi devrede çok uzun süre kalıyorsa,  sık sık devreye girip çıkıyorsa kombi de problem var

Vaillant Klima Ve Kombi ürünlerine Özel Hizmet Vermekteyiz. Yetkili Servis Değiliz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara